ОСНОВНІ ЗАХОДИ з підготовки та захисту дипломних проектів (робіт) випускників освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст та магістр спеціальності 8.100118 Системи аеронавігаційного обслуговування

1. Організація та проведення настановного зібрання студентів з питань захисту дипломних проектів та дипломних робіт - 19.12.2007 року.
2. Попередній розгляд дипломних проектів та дипломних робіт в комісії з науково-педагогічних працівників випускової кафедри з 21 по 25 січня 2008 року.
3. Подання до ДЕК списку студентів, які допущені до захисту дипломних проектів та дипломних робіт 06.02.2008 р., - заступник декана ФІТ ІІДС Рудас С.І.
4. Захист дипломних проектів та дипломних робіт в ДЕК з 13 по 15 лютого 2008 року
5. Склад ДЕК:
Голова – Лозовіцький Леонід Петрович – керівник дільниці ремонтно-експлуатаційних майстерень, провідний інженер Державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль»
Заступник голови – Харченко Володимир Петрович завідувач кафедри аеронавігаційних систем, д.т.н., професор.
Члени комісії:
Барабанов Юрій Миколайович - доцент кафедри аеронавігаційних систем, к.т.н.
Борковська Любов Олексіївна - доцент кафедри інформаційних технологій, к.т.н.
Браун Ігор Михайлович - доцент кафедри аеронавігаційних систем, к.т.н.
Секретар – Корнієнко Т.О., інженер кафедри аеронавігаційних систем.
6. Підведення підсумків роботи ДЕК та складання звіту про її роботу - голова ДЕК Лозовіцький Л.П., 01 березня 2008 року.