Кафедра Аеронавігаційних Систем
Hаша гордість

Спеціальності і напрями підготовки

БАКАЛАВРАТ

Кафедра аеронавігаційних систем запрошує здобути освітній ступень «Бакалавр» за такими спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

Системи аеронавігаційного обслуговування навчальні плани відповідають міжнародній спеціальності ATSE – Air Traffic Safety Electronics), кваліфікація згідно національного класифікатора - 3132 Радіоелектронік.
Безпілотні авіаційні комплекси (Unmanned aircraft complexes) кваліфікації згідно національного класифікатора - 3144 Оператор наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом/3121 Фахівець з інформаційних технологій.
Диспетчер управління повітряним рухом (Air Traffic Service) кваліфікації згідно національного класифікатора - 3144 Диспетчер управління повітряним рухом / 3152 Інженер з безпеки руху.

За цими спеціалізація ведеться набір на перший курс, а також на другий та третій курси на основі ОКР «Молодший спеціаліст».

Для більш детального ознайомлення із спеціалізаціями натисніть на посилання на назві спеціалізації! А натиснувши на це посилання ви зможете побачити географію працевлаштування наших випускників → Наші випускники

МАГІСТРАТУРА

Також запрошуємо отримати освітній ступень «Магістр» на основі вже здобутого рівня «Бакалавр» за спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

Системи аеронавігаційного обслуговування кваліфікація згідно національного класифікатора - 2149.2 Інженер з автоматизованих систем управління повітряним рухом/ 2149.1 Науковий співробітник.
Обслуговування повітряним рухом кваліфікації згідно національного класифікатора – 2149.2 Інженер з управління повітряним рухом/ Диспетчер служби руху.АБІТУРІЄНТУ
©Air Navigation Department, NAU. All rights are reserved