Перший випуск авіадиспетчерів - менеджерів з обслуговування повітряного руху на факультеті інформаційних технологій

05.06.07 у музеї Національного авіаційного університету відбувся перший в історії університету урочистий випуск фахівців на факультеті інформаційних технологій інституту інформаційно-діагностичних систем за спеціальністю «Обслуговування повітряного руху».

На урочистій церемонії були присутні: Генеральний директор державного підприємства з обслуговування повітряного руху України (Украерорух) Чередниченко Ю.А., декан факультету інформаційних технологій ІІДС Гумен М.Б., проректор НАУ з наукової роботи Харченко В.П., викладачі, гості.

Церемонію відкрив декан факультету інформаційних технологій ІІДС Гумен М.Б. Він відзначив особливості підготовки авіадиспетчерів у НАУ та вручив почесні грамоти викладачам. Генеральний директор Украероруху Чередниченко Ю.А. у своєму виступі підкреслив високий рівень підготовки авіадиспетчерів - менеджерів із обслуговування повітряного руху та висловив надію на подальше плідне співробітництво з Національним авіаційним університетом. Завідувач кафедри аеронавігаційних систем д.т.н. професор Харченко В.П відзначив роль викладачів у підготовці фахівців міжнародного рівня іх високий професіоналізм, вільне володіння англійською мовою, знання перспективних концепцій розвитку організації повітряного руху.

Дипломи сімнадцяти випускникам, три з яких із відзнакою, вручив проректор НАУ Харченко В.П.

Урочистості були завершені виступом випускника ФІТ ІІДС Логвина Юрія зі словами подяки викладачам кафедри аеронавігаційних систем й університету.