Другий міжнародний воркшоп «Advances in Civil Aviation Systems Development»

6 – 27 березня 2024 року на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Національного авіаційного університету було проведено Другий міжнародний воркшоп «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/). Робота воркшопу проходила в рамках двох треків: «Development of civil aviation systems» та «Reliability and efficiency analysis of civil aviation systems». Загалом, було представлено 32 доповіді вченими Національного авіаційного університету, Льотної академії НАУ, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Харківського національного університету радіоелектроніки, Державного торговельно-економічного університету, Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України, ДП «Антонов», Shanxi Agricultural University (Китай), Georgian Aviation University (Грузія), IP Solutions Satellite Applications Inc (Японія), Dublin City University (Ірландія). Окрім того, з онлайн-лекцією виступили представники лідера авіаційної галузі «Boeing Ukraine». Всі доповіді викликали жваві дискусії та обговорення.

Track A. DEVELOPMENT OF CIVIL AVIATION SYSTEMS

Track B. RELIABILITY AND EFFICIENCY ANALYSIS OF CIVIL AVIATION SYSTEMS

Team Building

Excursion around research facilities and campus of the National Aviation University