Вітаємо Оксану Іщенко, здобувача вищої освіти з перемогою в конкурсі на одержання індивідуальних грантів IEEE Ukraine Section.

Вітаємо Оксану Іщенко, здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD) кафедри аеронавігаційних систем з перемогою в конкурсі на одержання індивідуальних грантів IEEE Ukraine Section.

На конкурс було представлено наукове дослідження в галузі мікрохвильових технологій (“Technical Original Research” in the field of microwave, antennas and radars):

"Adaptive antenna array for countering radio interference in satellite navigation systems" https://ieee.org.ua/

Запрошуємо прийняти участь у науково-технічній конференції, що організовується IEEE Ukraine Section

2024 IEEE 3rd Ukrainian Microwave Week!

IEEE Ukrainian Microwave Week Dates: August 19 – 23, 2024 Paper Submission: April 1 – June 16, 2024 Paper Acceptance Notification: July 14, 2024 Final Camera Ready Paper Submission: July 31, 2024