Колектив кафедри щиро вітає Людмилу Володимирівну Благую та Олександра Вікторовича Куценко із успішним захистом дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!

23 вересня 2021 року в спеціалізованій вченій раді НАУ Д26.062.03 відбувся успішний захист дисертацій старших викладачів кафедри Людмили Володимирівни Благої та Олександра Вікторовича Куценко на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.13 — навігація та управління рухом. Ми щиро вітаємо наших колег, а також їх наукових керівників — професорів Світлану Вадимівну Павлову та Валерія Вікторовича Коніна з науковою перемогою, та бажаємо переможцям міцного здоров'я, життєвої та наукової енергії! Також хочемо подякувати шановних опонентів наших здобувачів та звісно шановних членів спеціалізованої вченої ради за підтримку наукових досягнень наших колег!