18 травня відбувся on-line семінар кафедри з імплементації технологій БПЛА в виробничі процеси господарчої діяльності.

В семінарі прийняли участь 17 учасників. Першу доповідь зробив асистент кафедри Д.І. Бондарєв, якій висвітлив у презентації гострі питання особливостей застосування безпілотних літальних апаратів при вирішенні питань логістики під час пандемії коронавірусу COVID-19. Також доповідач окреслив приклади застосування БПЛА для виконання інших місій. Другу доповідь зробив завідуач кафедри В.Ю. Ларін. Його доповідь було присвячено висвітленню переваг застосування БПЛА для реалізації іноваційного єкологічно безпечного біологічного методу захисту сількогосподарчих культур рослин від шкідників, який передбачає розпилення комах-ентомофагів с БПЛА над ураженими ділянками.

Застосування такого методу має найвищий ступень ефективності лише при застосуванні безпілотних повітряних суден.

В обговоренні доповідей прийняли участь проф. В.В. Конін, проф. Ю.А. Аверьянова, проф. Т.Ф. Шмелева, доц. О.С. Погурельський, доц. М.М. Богуненко.

Наприкінці семінару проф. Т.Ф. Шмелева доповіла про результати перемовин с представниками ВНЗ Німеччини про участь викладачів у спільних наукових проектах.