Кафедральний БПЛА на міжнародній виставці “Освіта та кар’єра 2018” в Українському домі.

15-17 листопада 2018 року в Українському домі відбулася Міжнародна виставка “Освіта та кар’єра 2018” для майбутніх абітурієнтів. Більш 30 ВНЗ з України та інших держав рекламували переваги навчання в своїх закладах. Від Національного авіаційного університету, за ініціативою завідувача кафедрою аеронавігаційних систем Ларіна В.Ю., окрім загальноуніверситетського стенду, було продемонстровано навчальний БПЛА “ОКО”-3 . Діючий зразок сучасного безпілотного повітряного судна викликав інтерес не тільки відвідувачів міжнародної виставки – майбутніх абітурієнтів, а ї колег із зарубіжних ВНЗ, які цікавилися особливістю підготовки студентів за кваліфікацією “Оператор наземних засобів керування безпілотного літального апарату/ Фахівець з інформаційних технологій”