Урочистий випуск бакалаврів кафедри аеронавігаційних систем

9 липня в актовій залі Національного авіаційного університету відбувся урочистий випуск студентів, які завершили навчання на освітньому ступені "Бакалавр" 4 курсу та вручення дипломів бакалавра. Для кафедри аеронавігаційних систем цей день - подвійне свято, оскільки сьогодні відбувся перший випуск студентів кваліфікації "Фахівець з інформаційних технологій / Оператор наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом". Також дипломи отримали студенти-випускники наших двох традиційних спеціалізацій - з "Організації повітряного руху" та "Систем аеронавігаційного обслуговування". Більшість випускників продовжить навчання на кафедрі наступного навчального року на освітньому ступені "Магістр". Бажаємо усього найкращого, хлопці та дівчата!! Завжди ради Вас бачити а тих, хто обрав магістратуру на кафедрі чекаємо восени в аудиторіях!