Кафедру відвідала делегація авіакосмічного коледжу м. Чунцінь (КНР)

28 березня кафедру аеронавігаційних систем відвідала делегація керівництва та викладачів авіакосмічного коледжу м.Чунцінь з метою пошуку шляхів співробітництва з підготовки кітайських фахівців в аерокосмічній галузі.

Делегацію супроводжував проректор з наукової роботи НАУ проф. В.П. Харченко та представники міжнародного відділу. Гості були високо оцінили рівень професіоналізму професорсько-викладацького складу, рівень підготовки студентів та технічним оснащенням навчального процесу.

Найбільше враження вони отримали при відвідуванні лабораторії з практичної підготовки диспетчерів та лабораторії супутникових технологій.

Професор В.В. Конін подарував гостям свою монографію із супутникових навігаційних систем.