21 лютого відбувся Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» в Київському національному торговельно-економічному університеті. Навички роботи з платформою дистанційного навчання Moodle, з QR-кодування, створення інтерактивних презентацій з використанням хмарних сервісів (Prezi) тощо. В тренінгу приймали участь викладачі і аспіранти кафедри АНС. У рамках представленої програми учасники тренінгу отримали сертифікати Всеукраїнського науково-практичного тренінгу «Інформаційні технології в навчальному процесі:якісна освіта» та сертифікати Корпорації «Парус», ТОВ «Інтелект-Сервіс», Центру сертифікованого навчання «Проком». Дякуємо організаторам Всеукраїнського науково-практичного тренінгу «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» за цікаву та корисну інформацію.