Візит делегації Державної Вищої Школи Професіоналів, Республіка Польща, м. Хелм.

24 жовтня 2006 року Національний авіаційний університет відвідала делегація Державної Вищої Школи Професіоналів у складі Ректора – Йозефа Зайонца, директора інституту технічних наук – Анжея Фелнера та працівника ректорату – Зігезмунда Гардзинського.

Під час зустрічі делегації з ректором НАУ, член-кореспондентом НАН України Віталієм Павловичем Бабаком увага приділялась обговоренню питань організації наукових досліджень в рамках яких працюватимуть групи українських та польських вчених, співпраця з спільної підготовки магістрів, аспірантів, докторів, а також проведення та участь у конференціях та симпозіумах.

Для презентації Державної Вищої Школи Професіоналів була організована зустріч представників делегації з професорсько-викладацьким складом Інституту інформаційно-діагностичних систем та Аерокосмічного інституту.

У рамках офіційної зустрічі делегації з ректором НАУ була підписана Угода про співпрацю.