Шановні абітурієнти!

Кафедра аеронавігаційних систем запрошує здобути освітній ступень «Бакалавр» за такими спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

За цими спеціалізація ведеться набір на перший курс, а також на другий та третій курси на основі ОКР «Молодший спеціаліст». Для більш детального ознайомлення із спеціалізаціями натисніть на посилання на назві спеціалізації! А натиснувши на це посилання ви зможете побачити географію працевлаштування наших випускників → Наші випускники

Також запрошуємо отримати освітній ступень «Магістр» на основі вже здобутого рівня «Бакалавр» за спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

Контакти кафедри +38(044) 406-72-44 Приймальна комісія+38(044) 497-41-05
Air Navigation Department

Die Fächer und die Richtungen der Vorbereitung

Untitled Document

Der Lehrstuhl führt den Satz der Studienbewerber für den Zweig "der Transport und die Transportinfrastruktur" durch die Richtung 070102 "Aeronavigation". Wir gewährleisten die Fachvorbereitung der Fachkräfte über der Verwaltung der Luftbewegung, der Forschungstätigkeit auf dem Gebiet der Bildung, der Forschung und der Ausbeutung der Radar-,nautischen Systeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
die Unterrichtsdauer > Die Fächer und die Richtungen der Vorbereitung
©Air Navigation Department, NAU. All rights are reserved