Міжнародна науково-технічна конференція "АВІА-2007"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції «АВІА-2007» , яка відбудеться 25-27 квітня в Національному авіаційному університеті. Для участі у конференції в рамках секції «Аерокосмічні системи моніторингу та керування» необхідно до 1 березня 2007 р. подати секретарю секції наступні документи:
- заявку на участь у конференції;
- експертний висновок про можливість опублікування матеріалів у засобах масової інформації;
- роздруковані матеріали обсягом чотири повні сторінки формату А4;
- електронна версія матеріалів з рисунками і окремо рисунки.

Відповідальний за роботу секції – к.т.н., доц.. кафедри АНС Чинченко Юрій Володимирович. З питань роботи секції звертатись особисто в ауд. 11/328 ( тел (044) 406-75-59 ) чи за електроною адресою.

Більш детально на офіційній сторінці секціЇ «Аерокосмічні та наземні системи керування » Міжнародної науково-технічної конференції „АВІА-2007” .