1-го та 2-го червня 2006 року на кафедрі Аеронавігаційних систем відбувся перший Державний іспит освітньо-кваліфікаційного рівня „Бакалавр” за напрямком 1001 „Авіація та космонавтика”, спеціальність «Обслуговування повітряного руху».

У складі державної екзаменаційної комісії були:

Голова – завідувач кафедри Аеронавігаційних систем, д.т.н., професор Харченко Володимир Петрович.

Члени комісії:
  • к.т.н., декан ФІТ Гумен Микола Борисович;
  • к.п.н., доцент кафедри Аеронавігаційних систем Луппо Олександр Євгенійович;
  • к.т.н., доцент кафедри Аеронавігаційних систем Чинченко Юрій Володимирович.

Секретар комісії – інженер кафедри Аеронавігаційних систем Корнієнко Тетяна Олександрівна.

З метою покращення підготовки до Державного екзамену 23 та 25 травня викладачами кафедри аеронавігаційних систем були проведені оглядові лекції та консультації.

Екзамен складався з двох частин – теоретичної та практичної. За результатами Державного екзамену були продемонстровані високі результати: 75% теоретичних відповідей та практичних навичок з ОПР оцінені на відмінно.

Студенти Добрянський В., Єфіменко В., Кравчук Т. та Логвін Ю. були рекомендовані на отримання диплому «З відзнакою».

За результатами екзамену складено рейтинг успішності, який застосовується для відбору студентів на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» та визначення майбутнього місця роботи у службах ОПР «Украероруху».