З початку 2007 року змінився склад Експертної комісії Інституту інформаційно-діагностичних систем НАУ

Новий склад комісії
ГОЛОВА КОМІСІЇ
   Гумен Микола Борисович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ
   Куц Юрій Васильович

СЕКРЕТАР
  Браун Ігор Михайлович

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ
  Міхалочкін Микола Андрійович

Барабанов Юрій Миколайович

Квасніков Володимир Павлович

НАЧАЛЬНИК РЕЖИМНО-СЕКРЕТНОГО ВІДДІЛУ
 Удовенко Олександр Офанасийович
к.т.н., доцент

Перелік документів, що подаються у роздрукованому вигляді для отримання актів експертизи

• акт експертизи (2 примірники), завантажити форму (doc, 28k )
    • матеріали щодо розгляду (текст статті, тези, матеріали доповідей,...), підписані автором на зворотних сторінках (1 примірник)
    • витяг з протоколу засідання кафедри з резолюцією до друку (1 примірник)
    • відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, місце основної роботи, посада, контактний телефон, електронна адреса) (2 примірники)
    • список використаних джерел(літератури), роздрукований на окремому аркуші (1 примірник)
    • для сторонніх авторів авторська довідка з місця основної роботи (1 примірник)

Підготовлені матеріали у файлі необхідно передати секретарю експертної комісії Брауну Ігорю Михайловичу кімната 11.323, а в разі його відсутності залишити у Корнієнко Тетяни Олександрівни у кімнаті 11.325.