Колектив кафедри вітає з ювілеєм професора Харченко Володимира Петровича

Колектив кафедри аеронавігаційних систем Національного авіаційного університету від щирого серця вітає Харченко Володимира Петровича з ювілейною датою! Ваш багатий життєвий, творчий, науковий та педагогічний досвід, почуття відповідальності, вболівання за справу принесли заслужений авторитет серед колег та студентства. Щиро зичимо Вам подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у творчості, педагогічній та науковій діяльності. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я і достаток, а віра, надія і любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху! Бажаємо подальшого взаємокорисного обміну досвідом в підготовці висококваліфікованих авіаційних кадрів, досягнень в науковому та методичному співробітництві! Бажаємо і далі міцніти і збагачувати новими досягненнями Наукову школу “Аеронавігація”, засновниками якої Ви є.