23 травня відбулося засідання секції “Аеронавігації” в рамках Всеукраїнської конференції Політ — 2022

23 травня на кафедрі аеронавігаційних систем в режимі он-лайн відбулося засідання секції “Аеронавігації” в рамках Всеукраїнської конференції молодих учених “Політ — 2022”. Свої доповіді представили студенти освітньо-професійних програм кафедри С. Гаврилюк, І. Марє’нков, Т. Аліфіренко, Д. Кічанова, А Полевяненко, Ю. Іванова, Р. Довгошея, О. Мельникова, Н. Дідур, М. Іваницький, М. Полтавцев. В дискусіях прийняли участь зав. кафедрою д.т.н., проф. В. Ларін, д.т.н., проф. Т. Шмельова, д.т.н., проф. Аверьянова, д.т.н., проф. І. Остроумов, к.т.н., доц. О Луппо, к.т.н., доц. Погурельський, к.т.н., доц. Знаковська, ас. Д. Бондарєв, а також студенти — учасники. Як особливість цієї наукової події можна відзначити те, що низка доповідей присвячена різним аспектам оцінювання ризиків в авіації.