Вітаємо випускників магістратури кафедри з Авіаційного транспорту з отриманням дипломів!!

27 січня 2022р. в актовому залі Національного авіаційного університету відбулися урочистості з нагоди завершення навчання студентами-магістрами факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій. Випускникам кафедри аеронавігаційних систем, що навчалися за спеціальністю «Авіаційний транспорт» (освітні програми: безпілотні авіаційні комплекси; обслуговування повітряного руху; системи аеронавігаційного обслуговування ) у присутності т.в.о. ректора, проректора з інноваційного навчання та інформатизації В.О. Михальченка, декана ФАЕТ С.О. Завгороднього, заступників декана, завідувачів кафедр факультету та викладачів вручили дипломи державного зразка.

Пишаємося нашими випускниками, бажаємо професійних успіхів, міцного здоровья та гарного життєвого шляху!