Професор Марк Волкер (Mark Walker) провів перші лекції для студентів кафедри аеронавігаційних систем

11 листопада Марк Волкер — PhD, професор університету м. Ріно (Невада, США), який прибув до НАУ в якості запрошеного професора за програмою Fulbright, провів дві вступні перші лекції по безпілотним авіаційним системам для студентів кафедри аеронавігаційних систем. Слухачами проф. Волкера були понад 60 студентів кафедри, які навчаються за освітніми програмами “Безпілотні авіаційні комплекси”, “Обслуговування повітряного руху” та “Системи аеронавігаційного обслуговування”. Також в лекції та дискусії з питань безпілотних авіаційних систем прийняли викладачі кафедри. Професор Волкер висловив глибоке задоволення від спілкування з підготовленою, професійно-орієнтованою аудиторію слухачів.