Вітаємо Олега Іващука із перемогою у ІІ турі студентських наукових робіт в галузі знань “Авіаційна та ракетно-космічна техніка”!!

За результатами оцінювання доповідей учасників конкурсу, роботи яких пройшли рецензування та отримали високій бал за низкою критеріїв, перше місце в галузі знань “Авіаційна та ракетно-космічна техніка” отримала робота студента кафедри аеронавігаційних систем ФАЕТ НАУ О.Р. Іващука (науковий керівник — професор кафедри аеронавігаційних систем, д.т.н. І.В. Остроумов) за темою «Оцінювання ризиків у повітряному просторі України»(шифр “Risk”).

Наукова робота отримала найвищу оцінку попередньої експертизи та безперечну підтримку членів журі. Наукова частина роботи пройшла апробація за результатами тез доповідей яки були представлені на трьох міжнародних конференціях, які проіндексовано у НМБД Scopus. Колектив кафедри аеронавігаційних систем щиро вітає переможця та його наукового керівника та бажає подальших творчих успіхів та наснаги!