Відбулось засідання секції “Аеронавігація та безпілотні авіаційні комплекси”

20 квітня 2021 року в рамках проведення наукової конференції АВІА -2021 в режимі он-лайн відбулося засідання секції “Аеронавігація та безпілотні авіаційні комплекси” Керівник секції — доцент кафедри аеронавігаційних систем, к.п.н. О.Є. Луппо, секретар — старший викладач В.А. Лазоренко.

На секцію представлено 18 тез доповідей молодих учених — студентів освітніх ступенів “Бакалавр”, “Магістр”, здобувачів наукового ступеня доктора філософії. В роботі секції прийняли участь понад 40 осіб серед яких студенти-доповідачі, студенти-учасники, аспіранти, завідувач кафедри В.Ю. Ларін, професори Ю.А. Авер’янова, В.В. Конін, І.В. Остроумов, Т.Ф. Шмельова; доценти Є.А. Знаковська, О.С. Погурельський, старший викладач Л.В. Благая, асистент Д.І. Бондарєв. Кожна доповідь викликала неабияку зацікавленість та численні запитання, особливою приємною рисою ця наукова подія відзначилася зацікавленістю із сторони не тільки студентів магістратури, а і студентів бакалаврату, включаючи першокурсників.