Відбувся плановий семінар кафедри “Імплементація технологій БАС в виробничі процеси господарчої діяльності”

31 березня відбувся плановий науково-практичний семінар кафедри “Імплементація технологій БАС в виробничі процеси господарчої діяльності”. На семінарі були присутні понад 50 учасників та слухачів — декан ФАЕТ С.О. Завгородній, зав. кафедри АНС В. Ю. Ларін, професори кафедри Т.Ф. Шмельова, Ю.А. Аверьянова, В.В. Конін, І.В. Остроумов, доценти І.М. Браун, С.О. Погурельський, Є.А. Знаковська, ст. викладач Л.В. Благая, асистент Д.І. Бондарєв. Також були присутні студенти кафедри, які навчаються за освітніми програмами “Безпілотні авіаційні комплекси”, “Обслуговування повітряного руху”, “Системи аеронавігаційного обслуговування”. Доповіді на семінарі зробили — В.Ю. Ларін (доповідь ”Система енергоменеджменту акумуляторів безпілотних повітряних суден, як фактор безпеки польоту”); Т.Ф. Шмельова (доповідь ”Підходи до інноваційного розвитку та застосування безпілотних літальних апаратів”), Д.І. Бондарєв (доповідь ”Аналіз світового використання ДППС для потреб населення в зв'язку з пандемією коронавірусу CoV19”). Доповідачі відповіли на запитання.