27 листопада відбулося засідання секції "Системи аеронавігаційного обслуговування"

В рамках роботи Всеукраїнської науково-технічної конференції «ПРОБЛЕМИ АЕРОНАВІГАЦІЇ, ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ» 26 листопада відбулося засідання секції «Системи аеронавігаційного обслуговування», на якій з виступили студенти і викладачі кафедри. Багато цікавих доповідей були присвячені актуальним питанням експертного оцінювання ефективності та надійності систем посадки, спостереження, навігації; методикам для багатокритеріального оцінювання міжнародних аеропортів; засобам визначення доступності глобальної супутникової навігаційної системи; проблемам застосування біопалива в авіації; оцінювання ризиків у разі відмови радіозв'язку; розробці систем штучного інтелекту в авіації тощо.

• ДАЛІЧУК Вікторія,
  • КРИСЬКО Андрій і МИХНИК Ольга,