20 листопада у форматі он-лайн відбулося засідання секцій "Аеронавігація та Безпілотні авіаційні комплекси", "Обслуговування повітряного руху".

В рамках проведення двох секцій по напрямам підготовки кафедри аеронавігаційних систем конференції "Проблеми розвитку системи CNS-ATM" було заслухано доповіді студентів та їх керівників.

• Узлова Яна Віталіївна «Кількісна оцінка проблеми людського фактору за допомогою моделі SHELL»
  • Михайловський Олег «Оцінка точності multi-gnss для безпілотної авіації»
  • Блажей Б.В., Сімченко С.В. «Концепція перспективної наземної станції керування БАС»
  • Мунхцецег Енжин «Expert assessment of the main causes of aviation accidents»
  • Голубцова Тетяна
  • Бохонська Людмила
  • Крижановський Максим

В конференції приймали участь студенти кафедри АНС, викладачі кафедри - проф. Т.Ф. Шмельова, доц. О.Є. Луппо, доц. О.С. Погурельский, доц. І.М. Браун, ст. викладач Л.В. Благая, В.А. ст. викладач Лазоренко, ст. викладач Д.І. Бондарєв; керівництво — декан ФАЕТ С.О. Завгородній; зам. декана О.Г. Голубничий, зав. кафедри АНС В.Ю. Ларін. Доповідачі презентували свої результати як українською так і англійською мовами.

Доповідь Віталія Андрійовича Лазоренко

Доповідь Степана СІмченко та Богдана Блажея