Вітаємо інженера кафедри Щербань Анастасію Павлівну із захистом дисертації та отриманням диплома кандидата наук!

11 лютого 2020р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.187.02 в Інституті електродинаміки НАН України відбувся успішний захист Щербань Анастасії Павлівні (інженера, за сумісництвом, науково-навчальної лабораторії систем аеронавігаційного обслуговування кафедри аеронавігаційних систем) дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти (науковий керівник – завідувач кафедри АНС, д.т.н., професор Ларін Віталій Юрійович) на тему «Комп’ютеризована система моніторингу електрозабезпечення безпілотного літального апарату».

В зв’язку з пандемією корона вірусу засідання експертної ради Атестаційної комісії відбулося 14 травня 2020р. де рішення вченої ради Д26.187.02, де відбувся захист дисертації було підтверджено та прийнято рішення про видачу диплома кандидата технічних наук.

Колектив кафедри аеронавігаційних систем щиро вітає Анастасію Павлівну із захистом дисертації та присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук! І бажає їй міцного здоров’я та подальших наукових досягнень!