Підручник "Автоматизація схемотехнічного проектування" зайняв перше місце на конкурсі підручників НАУ за напрямом технічних наук.

22 травня відбувся он-лайн конкурс НАУ на кращі підручники, монографії та навчальні посібники. За результатами таємного голосування перше місце на конкурсі підручників за напрямом технічних наук, математичних та природничих наук зайняв підручник "Автоматизація схемотехнічного проектування" авторів В.Ю. Ларіна, В.П. Харченко. Однойменну дисципліну читають для студентів ОС "Бакалавр" кафедри аеронавігаційних систем ОПП "Системи аеронавігаційного обслуговування".

Матеріали надані у підручнику також можуть бути використані для викладання студентів спеціальностей 172, 173, 152, 153.