On-line зустріч з представниками ВНЗ КНР.

28 квітня 2020 відбулася оn-line конференція з представниками вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки. Представники ВНЗ КНР з особливою зацікавленістю отримували інформацію від представників НАУ, зокрема Аерокосмічного факультету, Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій про особливості підготовки студентів з авіаційних спеціальностей. Китайська сторона відмітила як окремий позитивний факт те, що наші студенти окрім дипломів бакалаврів та магістрів також отримують сертифікати, підтверджені державними авіаційними органами, а також мають велику частку навчального плану, який передбачає отримання практичних навичок, наприклад - вправи на навчальних тренажерах у майбутніх авіадиспетчерів, та наявність льотної практики в операторів безпілотних літальних апаратів.