Вітаємо перший набір студентів-магістрів освітньої програми Безпілотні Авіаційні Комплекси з успішним захистом дипломних робіт!!

6 лютого 2020 року відбувся захист дипломних робіт нашої першої групи магістрів освітньої програми Безпілотні Авіаційні Комплекси. Свої дипломні роботи представили до захисту та успішно захистили Бойченко Наталія, БІлоніжко Анастасія, Коробко Володимир, Городиський Кирило, Сиріцо Дмитро, Глушко Олег , Топчій Денис. Ще раз вітаємо наших перших магістрів які перші в Україні отримали диплом за освітньої програмою «Безпілотні Авіаційні Комплекси» та здобули подвійну кваліфікацію Наукового співробітника з авіаційного транспорту / Фахівця з геосистемного моніторингу навколишнього середовища.

Державна екзаменаційна комісія під головуванням к.т.н., доцента кафедри інформаційно-вимірювальної техніки НТУУ "КПІ" ім. Ігоря Сікорського - Шведової Вікторії Вікторівни.

Доповідає Бойченко Наталія

Доповідає Коробко Володимир