Профорієнтаційна агітація в коледжі комп’ютерних технологій та економіки

23 січня, в складі делегації викладачів факультету, коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ відвідала старший викладач кафедри аеронавігаційних систем Благая Людмила Володимирівна. Вона розповіла учням коледжу, а також відвідувачам які прибули туди на день відкритих дверей про перспективи тих авіаційних професій, якими опановують студенти, що навчаються на кафедрі аеронавігаційних систем. Вже стало доброю традицією, те що випускники коледжу з технічних напрямів підготовки поповнюють ряди студентів кафедри. Також позитивним фактом є тенденція до зростання кількості таких студентів, тому що випускники коледжу мають можливість поступати на кафедру на перший курс за скороченим терміном навчання (2 роки та 10 місяців) для здобуття освітнього ступеня Бакалавр. Молодь приваблює можливість додати до вже отриманого багажу знань в коледжі нові знання та навички з дисциплін авіаційного спрямування, які дозволять їм працевлаштуватися в авіаційній галузі (зокрема – аеронавігаційному обслуговуванні), середня заробітна платня в якій досягає в нашій крайні декілька десятків тисяч гривень.