Кафедра Аеронавігаційних Систем
Hаша гордість

Новини

Інноваційні наукові роботи студентів кафедри аеронавігаційних систем втілено в сучасну технологічну ланку м. Київ!

В листопаді 2018 року студенти Коробко Володимир та Городиський Кирило (освітньо-професійна програма “Безпілотні авіаційні комплекси”), під керівництвом професора В.Ю. Ларіна почали готувати матеріали студентської наукової роботи на І тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт. Вони підготували тези доповідей “Енергоаудит за допомогою БПЛА” та “Ідентифікація теплових образів з безпілотного повітряного судна” які доповіли на секції “Аеронавігація” що проводилася 21-23 листопада 2018 року у рамках науково-технічної конференції “Проблеми розвитку глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження та організації повітряного руху CNS/ATM”. В квітні 2019 року їх студентська наукова робота під шифром “Безпілотний теплоаудит” було заслухана на другому фінальному турі. В наукові роботі Володимира та Кирила було розроблено структуру комплексу, який складається з БПЛА із встановленим на ньому тепловізійним пристроєм для ідентифікації аварії тепломагістралі (пориви тепломереж), алгоритм функціонування оперативного комплексу ранньої фіксації аварії тепломагістралі на базі БПЛА, а також алгоритми визначення координат аварії та площі розтікання теплоносія. За рішенням журі вона зайняла призове ІІ місце, про що в квітні повідомлялося на сайті кафедри аеронавігаційних систем.

А у грудні 2019 року джерело масової інформації – сайт видання Vesti-UA, виклав матеріал під назвою “Дроны над Киевом – спасение теплосетей или снова деньги на ветер”. Якщо не удаватися до тональності повідомлення, основна ідея статті полягає у тому, що відомий провайдер послуг безпілотних авіаційних пристроїв – компанія Dron-UA реалізувала запропоновану студентами ідею використання безпілотного літака, оснащеного тепловізором для пошуку та фіксації аварій тепломагістралей. Для тих хто бажає детальніше ознайомитися із текстом статті

А ми ще раз вітаємо Володимира та Кирила з науковою перемогою, та сподіваємося, що цей приклад спонукатиме інших студентів кафедри з будь–якої з трьох освітніх програм кафедри – “Системи аеронавігаційного обслуговування”, “Обслуговування повітряного руху” та “Безпілотні авіаційні комплекси” до участі у науковій роботі.

Вітаємо усіх читачів сайту із Новим Роком!!



<< Назад



ПРО НАС > Новини
©Air Navigation Department, NAU. All rights are reserved