Візит професора кафедри, д.т.н. Т.Ф. Шмельової до Китайської народної республіки.

Професор кафедри Аеронавігаційних систем Шмельова Тетяна прийняла участь у науковій подорожі до Китаю. Делегація провідних вчених з вищих навчальних закладів України прийняла участь в Міжнародній конференції по співпраці талантів; в Міжнародному форумі “Future Forum 2019”, що проходив в міжнародному виставковому центрі; відвідування високотехнологічного підприємства «Zhejiang BH Bearing Co., Ltd», що займається дослідженнями, розробкою та виробництвом високоякісних підшипників. Багато цікавих зустрічей, обговорень, екскурсій по містам Ханчжоу, Тайчжоу, Учжень, цікаві тематичні зустрічі в CUAT (Україно-китайському аерокосмічному інституті інноваційних технологій) та звісно прогулянки по вулицям міст (здебільшого вночі, після роботи), смачні національні страви.