26 вересня 2019 року на кафедрi АНС вiдбувся семiнар

26 вересня 2019 року на кафедрі АНС відбувся семінар «Нові тенденції розвитку систем аеронавігаційного обслуговування», тема засідання «Застосування штучного інтелекту в авіації та аерокосмічній галузі».

На семінарі виступив проректор з наукової роботи Харченко Володимир Петрович, розповів про нові наукові проекти в НАУ, про можливості участі в проектах студентів і аспірантів.

З доповіддю «Unsupervised Machine Learning and native information framework» про переваги застосування глибоких нейронних мереж в аерокосмічній галузі виступив молодий дослідник з Оттави Сергій Долгих. Було багато цікавих дискусій і запитань від студентів і викладачів.

Професор кафедри Шмельова Т. поділилася інформацією щодо недавньої участі в конференціях (5th WS ICTERI-TheRMIT, Херсон; IEEE ACIT 2019, Чехія; Обчислювальний інтелект, Ужгород; Математичне моделювання, Мелітополь) та участі викладачів НАУ в публікаціях в міжнародному видавництві IGI Global 2019 (США, Пенсільванія) по тематиці Artificial Intelligence Applications.