Кафедра Аеронавігаційних Систем
Hаша гордість

Новини

26 вересня 2019 року на кафедрi АНС вiдбувся семiнар

26 вересня 2019 року на кафедрі АНС відбувся семінар «Нові тенденції розвитку систем аеронавігаційного обслуговування», тема засідання «Застосування штучного інтелекту в авіації та аерокосмічній галузі».

На семінарі виступив проректор з наукової роботи Харченко Володимир Петрович, розповів про нові наукові проекти в НАУ, про можливості участі в проектах студентів і аспірантів.

З доповіддю «Unsupervised Machine Learning and native information framework» про переваги застосування глибоких нейронних мереж в аерокосмічній галузі виступив молодий дослідник з Оттави Сергій Долгих. Було багато цікавих дискусій і запитань від студентів і викладачів.

Професор кафедри Шмельова Т. поділилася інформацією щодо недавньої участі в конференціях (5th WS ICTERI-TheRMIT, Херсон; IEEE ACIT 2019, Чехія; Обчислювальний інтелект, Ужгород; Математичне моделювання, Мелітополь) та участі викладачів НАУ в публікаціях в міжнародному видавництві IGI Global 2019 (США, Пенсільванія) по тематиці Artificial Intelligence Applications.


<< НазадПРО НАС > Новини
©Air Navigation Department, NAU. All rights are reserved