Участь у дев’ятій міжнародній конференції Advanced Computer Information Technology (ACIT'2019)

Упродовж 5-7 червня 2019 року в місті Чеське Будейовіце (Республіка Чехія) відбувалася «9th International Conference on Advanced Computer Information Technology»

Конференція об'єднує дослідників, вчених, інженерів та студентів для обговорення, заохочення та обміну новими ідеями та досвідом стосовно усіх аспектів прикладних обчислень та інформаційних технологій.

Від кафедри АНС в секції «Artificial intelligence and machine learning» була представлена робота «Group flights of Unmanned Aviation Vehicles for Smart Cities». Автори: Шмельова Т.Ф, Лазоренко В.А., Бондарев Д.І та Бурлака О.М.

З виступом до університету Південної Богемії в Чеське Будейовице поїхав студент 4-го курсу Бурлака Олександр.

Стаття була включена в цифрову бібліотеку IEEE Xplore Digital Library та проіндексована наукометричною базою SCOPUS.