Перемога студентів кафедри аеронавігаційних систем на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

17 квітня 2019 року відбувся всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. На кафедрі аеронавігаційних систем проходив ІІ тур цього конкурсу на якому свої наукові роботи представили студенти з Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського "ХАІ", Національного університету повітряних сил ім. Кожедуба, Кіровоградської льотної академії НАУ, Національного університету оборони України та Національного авіаційного університету.

За результатами оцінювання журі наукової секції "Авіаційна та космічна техніка. Аеронавігація", диплом другого ступеня за наукову роботу "Комплекс оперативної фіксації координат аварії тепломагістралі на базі БПЛА" .(шифр "Безпілотний теплоаудит"), отримали студенти групи БК116м КИРИЛО ГОРОДИСЬКИЙ та ВОЛОДИМИР КОРОБКО (ОПП "Безпілотні авіаційні комплекси"), науковий керівник - проф. Ларін В.Ю. Колектив кафедри вітає хлопців з перемогою у конкурсі та бажає підкорення нових наукових вершин!!