Засідання секції "Аеронавігація" МНПК молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки" на кафедрі аеронавігаційних систем.

3 квітня в рамках МНПК молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки" відбулося засідання секції "Аеронавігація" (секретар секції - ас. Бондарєв Д.І.).

Доповіді зробили студенти з Харківського університету повітряних сил ім. Кожедуба та з Національного авіаційного університету. Позитивною рисою цьогорічного засідання секції є участь доповідачів, які на поточний час є студентами другого курсу. Колектив кафедри схвалює прагнення студентів до наукової роботи. Бажаємо хлопцям та дівчатам подальших наукових успіхів! Агітуйте одногрупників приєднуватися до наукової діяльності і участі у наукових заходах!.