Захист магістерських робіт випускниками 2019 року

Кафедра аеронавігаційних систем з гордістю інформує про успішний захист магістерських робіт випускниками 2019 року. Протягом двох днів державна комісія розглянула 13 кваліфікаційних робіт, підготовлених і представлених для публічного захисту англійською мовою. Проблематика робіт зосереджена на різних актуальних питаннях Аеронавігаційної науки та практики. Географія одержаних та впроваджених основних результатів також доволі широка, від лабораторії супутникових технологій до офісів EUROCONTROL в Брюселі та Парижі.

Варто зазначити, що серед студентів які проходили підготовку за напрямом 272 «Авіаційний транспорт» присутні іноземці, такі як Вака Агірре Джосеп Густаво з сонячного Еквадора. Двоє студентів Яструб Максим та Нізіаєва Ксенія під час навчання в магістратурі успішно пройшли стажування в EUROCONTROL.

Нижче фотографії які зафіксували моменти захисту.

Англомовні магістранти готуються до доповіді

Екзаменаційна Комісія

Вака Джосеп Густаво готується до доповіді

Доповідає Максим Яструб

Доповідає Ксенія Нізяєва

Доповідає Володимир Хілько

Доповідає Антон Шевченко

Голова зачитує рішення ДЕК

Слухають рішення ДЕК – останні секунди студентів!

Усі захистилися на “відмінно” – Вітаємо Магістри !!

Фотографіі на згадку

Фотографія на згадку