Шановні абітурієнти!

Кафедра аеронавігаційних систем запрошує здобути освітній ступень «Бакалавр» за такими спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

За цими спеціалізація ведеться набір на перший курс, а також на другий та третій курси на основі ОКР «Молодший спеціаліст». Для більш детального ознайомлення із спеціалізаціями натисніть на посилання на назві спеціалізації! А натиснувши на це посилання ви зможете побачити географію працевлаштування наших випускників → Наші випускники

Також запрошуємо отримати освітній ступень «Магістр» на основі вже здобутого рівня «Бакалавр» за спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

Контакти кафедри +38(044) 406-72-44 Приймальна комісія+38(044) 497-41-05
Кафедра Аеронавігаційних Систем
Hаша гордість

Новини

Науковий семінар перенесено на 21 травня!

21 травня о 15.00 в 11.323 в рамках наукового семінару «Сучасні концепції розвитку методів та систем аеронавігаційного обслуговування» (якій мав відбутися 15 травня) на кафедрі аеронавігаційних систем відбудеться круглий стіл на тему: «Людський фактор: інженерно-технічні, психологічні та медико-біологічні аспекти»

На семінарі з доповідями виступають: Від КБ Антонова: Бабєнко І.Д., Коршунов О.П.

Від НАУ: Харченко В.П., Ларін В.Ю., Луппо Л.Є., Шмельова Т.Ф., Антонова А.О., Лазоренко В.Ю. та ін.<< НазадПРО НАС > Новини
©Air Navigation Department, NAU. All rights are reserved