Науковий семінар перенесено на 21 травня!

21 травня о 15.00 в 11.323 в рамках наукового семінару «Сучасні концепції розвитку методів та систем аеронавігаційного обслуговування» (якій мав відбутися 15 травня) на кафедрі аеронавігаційних систем відбудеться круглий стіл на тему: «Людський фактор: інженерно-технічні, психологічні та медико-біологічні аспекти»

На семінарі з доповідями виступають: Від КБ Антонова: Бабєнко І.Д., Коршунов О.П.

Від НАУ: Харченко В.П., Ларін В.Ю., Луппо Л.Є., Шмельова Т.Ф., Антонова А.О., Лазоренко В.Ю. та ін.