Шановні абітурієнти!

Кафедра аеронавігаційних систем запрошує здобути освітній ступень «Бакалавр» за такими спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

За цими спеціалізація ведеться набір на перший курс, а також на другий та третій курси на основі ОКР «Молодший спеціаліст». Для більш детального ознайомлення із спеціалізаціями натисніть на посилання на назві спеціалізації! А натиснувши на це посилання ви зможете побачити географію працевлаштування наших випускників → Наші випускники

Також запрошуємо отримати освітній ступень «Магістр» на основі вже здобутого рівня «Бакалавр» за спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

Контакти кафедри +38(044) 406-72-44 Приймальна комісія+38(044) 497-41-05
Кафедра Аеронавігаційних Систем
Hаша гордість

Новини

Візит представників Міжнародного університету логістики і транспорту (Польща)

21 лютого 2018 року кафедру аеронавігаційних систем, в рамках візиту до НАУ, відвідали поважні гості з Польської республіки – проректор за наукової роботи Міжнародного університету логістики та транспорту (м. Вроцлав) професор Зенон Заміар та начальник учбової частини цього університету, д–р Тадеуш Попковський. У супроводі проректора з наукової роботи НАУ, професора В.П. Харченка та завідувача кафедри АНС професора В.Ю. Ларіна вони оглянули спеціалізовані навчальні аудиторії кафедри та побесідували із студентами.

Гості надали високу оцінку рівню технічного забезпечення кафедри аеронавігаційних систем під час підготовки студентів за спеціалізаціями кафедри, яке дозволяє вивести навчальний процес на вищій рівень якості та забезпечити гарантовану підготовку висококваліфікованих спеціалістів в галузі аеронавігаційного обслуговування польотів, організації повітряного руху та безпілотних авіаційних комплексів, які без сумніву знайдуть застосування отриманим знанням та вмінням на сучасному, світовому висококонкурентному ринку праці.


Гості завітали до лабораторії диспетчерського тренажера “TOWER” :


Далі колеги з Польщі оглянули лабораторію супутникових систем, де професор кафедри АНС В.В. Конін ознайомив їх з сучасним обладнанням супутникової навігації :



<< Назад



ПРО НАС > Новини
©Air Navigation Department, NAU. All rights are reserved