Сумна звістка

!!!Сумна звістка!!!

Кафедра аеронавігаційних систем з глибоким сумом повідомляє, що на 94 році життя, внаслідок хвороби, пішов з життя наш колега – КРАВЧЕНКО Валентин Олександрович.

Валентин Олександрович пропрацював майже 60 років в нашому університеті та займав посади: інженер полігону, старший викладач, провідний інженер кафедри аеронавігаційних систем.

Завдяки його ініціативи та особистому вкладу була створена лабораторія радіомонтажної та схемотехнічної практики, де практичні навички отримали сотні наших випускників,які гідно представляють наш ВНЗ не тільки в Україні, а і в різних куточках світу.

За виховання та підготовку авіаційних фахівців нагороджений знаком «Петро Могила» від 27 квітня 2010 року, відзнака університету «Подяка ректора» (2007 р.), нагрудний знак «Ветеран Національного авіаційного університету» (2008 р.), нагрудний знак «За сумлінну працю» (2009 р.), відзнаку університету «Подяка ректора» (2014 р.)

Валентин Олександрович мав нелегкий життєвий шлях. Від добровольцем захищав нашу державу від німецько-фашистських загарбників, за що був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, орденом «Отечественной войны» І ступеня та медаль «За отвагу». Ми пам’ятаємо Вас та Ваш вклад в розвиток нашого університету, та пишаємось спільною працею з Вами! Вічна світла пам'ять залишиться з нами назавжди!