Шановні абітурієнти!

Кафедра аеронавігаційних систем запрошує здобути освітній ступень «Бакалавр» за такими спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

За цими спеціалізація ведеться набір на перший курс, а також на другий та третій курси на основі ОКР «Молодший спеціаліст». Для більш детального ознайомлення із спеціалізаціями натисніть на посилання на назві спеціалізації! А натиснувши на це посилання ви зможете побачити географію працевлаштування наших випускників → Наші випускники

Також запрошуємо отримати освітній ступень «Магістр» на основі вже здобутого рівня «Бакалавр» за спеціалізаціями в рамках спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» :

Контакти кафедри +38(044) 406-72-44 Приймальна комісія+38(044) 497-41-05
Кафедра Аеронавігаційних Систем
Hаша гордість

Новини

Візит директора авіаційного коледжу з Киргизької Республіки

9 листопада Національний авіаційний університет відвідав директор авіаційного коледжу з м. Бишкек (Киргизька Республіка) пан Курманов Улан Есембекович. У ректораті університету з паном Курмановим, під керівництвом проректора з міжнародних зв’язків В.І. Чепіженка, було проведено плідні переговори про співпрацю і можливості з навчання студентів з Киргизької Республіки на авіаційних спеціальностях університету. Зокрема гість зацікавився спеціалізаціями кафедри аеронавігаційних систем :”Організація повітряного руху”, “Системи аеронавігаційного обслуговування”, “Безпілотні авіаційні комплекси”. Після переговорів у ректораті та підписання угод між університетом та авіаційним коледжем, на запрошення завідувача кафедри В.Ю. Ларіна, пан Курманов відвідав кафедру аеронавігаційних систем.

Гість оглянув аудиторії та спеціалізоване обладнання кафедри, ознайомився з науковою та навчально-методичною документацією та надав високу оцінку якості підготовки майбутніх фахівців аеронавігаційної галузі. Далі, у бесіді із зав. кафедри АНС В.Ю. Ларіним та доцентом кафедри АНС О.Є. Луппо було, більш детально, обговорено особливості співпраці між коледжем та кафедрою.
<< НазадПРО НАС > Новини
©Air Navigation Department, NAU. All rights are reserved