Семінар у Кременчузі 8-10 листопада

8-10 листопада в Кременчуцькому льотному коледжі НАУ відбувся науково-практичний тренінг «Прийняття рішень операторами аеронавігаційної системи. DM ANSs H-Os» за темами:

• 3D-класифікація задач ПР; Експертні системи. Оцінювання значущості систем заходу на посадку ПС (GNSS, ILS, VOR, GNSS/EGNOS;
  • Вибір джерел фінансування інноваційних проектів;
  • Прийняття рішень оператором АНС в умовах визначеності, ризику і невизначеності. Системи підтримки прийняття рішень. Задача вибору запасного аеродрому / оптимального аеродрому посадки;
  • Пошук шляху мінімальної вартості між пунктами відправлення і призначення. Задача набору висоти ПС.

Науково-практичний тренінг організували і провели завідувач кафедри авіаційного транспорту Кременчуцького льотного коледжу НАУ, кандидат технічних наук, професор Давиденко Михайло Федорович та Шмельова Тетяна Федорівна доктор технічних наук, професор кафедри АНС НАУ. У тренінгу прийняли участь викладачі факультету Авіаційного транспорту, електроенергетики і управління та кафедр Авіаційного транспорту, Енергозабезпечення і системи управління, а також курсанти льотно-технічних спеціальностей.