Заключна конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Аеронавігація»

31 травня у Національному авіаційному університеті на базі кафедри Аеронавігаційних систем ІІДС відбулась заключна конференція щорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з галузі «Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Аеронавігація».

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №520 від 13.09.2005 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2005/2006 н.р.» протягом 2006 року Конкурсною комісію було проведено рецензування надісланих на Конкурс студентських робіт з Вищих навчальних закладів України. Конкурсна комісія з галузі «Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Аеронавігація»представлена у наступному складі:

• голова галузевої конкурсної комісії – проректор з наукової роботи, д.т.н, проф. Харченко В.П.;
  • член комісії, д.т.н, проф. Васюхін М.І.;
  • член комісії, д.т.н, проф. Конін В.В.;
  • член комісії, д.т.н, проф. Мелкумян В.Г.;
  • член комісії, д.т.н, проф. Міхалочкін М.А.;
  • секретар комісії, к.т.н, доцент Чинченко Ю.В.

За результатами проведеного рецензування до участі у підсумковій науково-практичній Конференції були запрошені наступні учасники:

• Приходченко В’ячеслав Ігорович, Національний авіаційний університет, факультет інформаційних технологій ІІДС;
  • Глушко Дмитро Миколайович, Національний авіаційний університет, факультет інформаційних технологій ІІДС;
  • Кондратьєв Андрій Валерійович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», факультет Ракетно-космічних ЛА;
  • Таран Олександр Миколайович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», факультет Систем управління;
  • Зеленцов Антон Владиславович Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», факультет Літакобудування.

Конференція проводилася у обладнаній мультимедіа аудиторії 11-238 кафедри Аеронавігаційних систем. Учасники конференції, з використанням підготовлених презентацій у форматі Power Point, зробили доповіді по своїм роботам (до 20 хвилин) та відповіли на запитання членів Конкурсної комісії та присутніх викладачів та студентів. За підсумками обговорення представлених робіт та відповідних доповідей Конкурсна комісія визначила переможців. Ними стали:

• Приходченко Вячеслав Ігорович, Національний авіаційний університет, факультет інформаційних технологій ІІДС;
  • Таран Олександр Миколайович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», факультет Систем управління.

Організатори Конкурсу отримали схвальну оцінку та побажання проводити такі конкурси у подальшому від учасників та присутнього на Конференції представника Науково-методичного центру вищої освіти.

Доцент кафедри АНС ІІДС,
Чинченко Ю.В.