ННІАН НАУ

Перший політ студентів кафедри аеронавігаційних систем, майбутніх операторів БПЛА!

Вітаємо наших "першопрохідців" з групи 318ОБ із першим, пробним польотом квадрокоптера, якій вони здійснили 2 червня під час проходження льотної практики! Так тримати хлопці та дівчата!! Цей день відкриває нову сторінку в історії кафедри аеронавігаційних систем і Національного авіаційного університету. Колектив кафедри висловлює щиру подяку проректору НАУ з міжнародної діяльності д.т.н. В.І. Чепіженку за активне сприяння в здійсненні цієї події, а також співробітнику НВЦБА "Віраж" к.т.н. О.Ю. Міхацькому в організації практичних занять!