кафедру аеронавігаційних систем відвідав пан Omer Yagel (Ізраїль), віце-президент компанії DigiSec

Гість провів переговори із представниками кафедри – в.о. завідувача кафедри д.т.н. В.Ю. Ларіним, та співробітниками Аерокосмічного центру с.н.с. С.А. Яценком та м.н.с. О.В. Куценком. Метою зустрічі було обговорення можливих варіантів співробітництва, зокрема з питань формування комплексних студентських робіт, а також участі в міжнародних проектах. Пану Yagel’у також було продемонстровано технічні можливості кафедри АНС при навчанні студентів – роботу обладнання супутникової навігації в аудиторії 11.321, а також роботу диспетчерського тренажера “Tower”. Пан Yagel засвідчив високий рівень кафедри аеронавігаційних систем в організації навчального процесу для студентів з систем аеронавігаційного обслуговування, безпілотних авіаційних комплексів та організації повітряного руху. 27.04.2017 аудиторію диспетчерського тренажера “Tower” (11.319) кафедри, у рамках візиту в Національний авіаційний університет, відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгії в Україні пан Люк Якобс у супроводі проректора з міжнародного співробітництва д.т.н. В.І. Чепіженко. Гість висловив високу оцінку рівню підготовки фахівців з аеронавігаційних систем на кафедрі АНС.