ННІАН НАУ

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017»

12 квітня, у всесвітній День авіації і космонавтики, благодійний Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017» і оголосив імена переможців серед яких були й студенти кафедри Аеронавігаційних систем Навчально-наукового інституту Аеронавігації:

• Субботін Сергій Віталійович, група 316
  • Пирожкова Поліна Євгеніївна, група 415
  • Сергєєва Ганна Олександрівна, група 415
  • Халецький Ярослав Сергійович, група 415
  • Скивка Артем Анатоліївович, група 416
  • Яструб Максим Ігорович, група 520

20 червня сто переможців «Авіатора 2017» відправляться до Франції, де проведуть чотири незабутні дні - їх очікує відвідування Ле Бурже, спілкування з однолітками з інших країн і кращими фахівцями світової авіаційної спільноти; там вони отримають безцінний досвід і знання, які впровадять в рідній Україні.

Щиро вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо вдалої поїздки, незабутніх вражень та подальшого невичерпного натхнення!