Майстер-класи для абітурієнтів на кафедрі АНС НН ІАН НАУ

17 вересня 2016 року з 12-00 на кафедрі АНС НАУ (корпус 11, ауд. 11.319, 11.321, 11.328)

• Хочеш побачити СУЗІРЯ НАВІГАЦІЙНИХ СУПУТНИКІВ? Приходь на майстер клас з аерокосмічних інформаційних технологій;
  • Бажаєш спробувати роботу АВІАДИСПЕТЧЕРА? Завітай на майстер клас з управління повітряним рухом на диспетчерському тренажері;
  • Цікавишся ПІЛОТУВАННЯМ сучасного літака? Відвідай майстерклас з пілотування на тренажері літака ЯК-18Т;

Бажаючі можуть пройти тестування на професійну орієнтацію.

Лабораторія супутникових технологій

Лабораторія призначена для моделювання орбіт навігаційних супутників, аналізу моніторингу GPS, ГЛОНАСС і WAAS, вивчення оригінального супутникового обладнаня.

Тренажер аеродромної диспетчерської вишки «Tower»

Представлено тренажерний комплекс, в складі: тренажеру аеродромної диспетчерської вишки «Tower», спеціалізованого компютерного тренажеру пілотажної і навігаційної підготовки літака Як-18Т.

Навчальний центр з практичної підготовки спеціалістів з обслуговування повітряного руху

Тренажерна система «Контроль» забезпечує тренування майбутніх авіадиспетчерів. Тренажерний комплекс включає: процедурний тренажер; модульний тренажер; комплексний тренажер.

e-mail:ian_nau@ukr.net

Запрошуємо всіх бажаючих!