Кафедру відвідали керівники авіаційного підрозділу індійсько-українського концерну Titan Group

14 жовтня 2016 кафедру аеронавігаційних систем у рамках підписання угоди про співпрацю відвідали фахівці авіаційного підрозділу індійсько-українського концерну Titan Group О.В. Чечель, V.Sreenivasulu та M.Sridhar Rao у супроводі в.о. ректора НАУ В.М. Ісаєнка та директора НН ІАН В.І. Чепіженка.

Гості ознайомилися із особливістю навчання майбутніх фахівців з систем аеронавігаційного обслуговування сучасним супутниковим технологіям, в якому використовують напрацювання Аерокосмічного центру НАУ

та роботою сучасного обладнання 3-D симулятора “Tower” диспетчерської вежі навчальної аудиторії з підготовки майбутніх фахівців з управління повітряним рухом.