З Міжнародним днем авіадиспетчера!!!

20 жовтня 1961 року в Амстердамі була створена Міжнародна федерація асоціації авіаційних диспетчерів (International Federation of Air Traffic Controllers Associations, IFATCA). Саме на честь цієї події 55 років тому було започатковане нове професійне свято - Міжнародний день авіадиспетчера. Серед авіадиспетчерів існує правило - робота повинна виконуватися, незважаючи на обставини і умови роботи. Це свято стало для авіадиспетчерів всього світу можливістю зайвий раз підкреслити значущість своєї професії, привернути увагу громадськості до своєї роботи, заявити про свої досягнення і сформулювати плани і цілі на майбутнє. Безпека в небі знаходиться в руках цих людей на землі. На авіадиспетчерів покладена величезна відповідальність і до їх професіоналізму предявляються високі вимоги. Висококваліфікованим персоналом кафедри АНС проводиться початкова підготовка авіадиспетчерів - фахівців з обслуговування повітряного руху для всіх підрозділів ОПР, а також підготовка інженерно-технічного складу, який забезпечує функціонування систем зв’язку, навігації та спостереження.