15 грудня 2016 року за запрошенням Асоціації «Інформаційні технології України» науково – педагогічні працівники Навчально-наукових інститутів Аеронавігації та Комп’ютерних інформаційних технологій НАУ взяли участь в ІV-й міжнародній конференції «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес».

З вітальними промовами до присутніх звернулися директор Асоціації «ІТ України», Радник міністра В. Валєєв, голова Комітету ВР України з питань інформатизації та зв’язку О. Данченко, Перший заступник міністра освіти і науки України В. Ковтунець.

У дискусії «ІТ-освіта та людський капітал» взяли участь професор кафедри АНС НН ІАН Т. Шмельова та доцент кафедри АНС НН ІАН Є.Знаковська та співробітники ІКІТ НАУ.

Результати конференції сприятимуть поширенню кращого світового досвіду щодо розвитку ІТ - освіти та її складових, обміну досвідом щодо розвитку ІТ технологій та покращенню якості ІТ - освіти, консолідації пропозицій всіх учасників ринку, а також налагодженню відносин у даній сфері та об’єднанню зусиль між усіма учасниками освітнього процесу.